Vyhľadávanie


Tabuľka

Realizačný tím:

Tréner:
Jozef Vanek
0902 397 259
 
Vedúci týmu:
Hana Rybárová
0948 158 855
 
Pokladníčka:
Lucia Kozárková
 

Káder:

 

Ročník 2005

Róbert Galba

Hanka Halešová

Viktor Kozárek

 

Ročník 2006

Marek Bartal

Marco Diviak

Natanael Rybár

 

Ročník 2007

Richard Tandlmayer

Nikolas Palkovič

 

Ročník 2008

Adrián Berta

Miroslav Brňo

Frederik Diviak

Damián Kopiar

Kristián Krapka

Alex Krajčír

Matias Muškát

Marek Smolinský

 

Ročník 2009

Dávid Bartal

Filip Osuský

 

Diskusná téma: Prípravka

Dátum: 28.10.2015

Vložil: Hana Rybárová

Titulok: Turnaj v Senici

Dňa 21.11.2015 bude prípravka TJ Slavoj MSJ súčasťou turnaja v nafukovacej hale v Senici. Bližšie info dodám neskôr, ale rezervujte si prosím tento termín. Ďakujem.

Dátum: 27.10.2015

Vložil: Hana Rybárová

Titulok: Tréning

Nasledujúci tréning prípravky bude 3.10.2015 na ihrisku

Prípravka 2015/2016

 
V poslednom zápase tejto sezóny prípravka zvíťazila v Koválove 5:1 :)
 

 

       Hanka Halešová                  Frederik Diviak                      Marko Diviak

         Viktor Kozárek                    Robert Galba                    Natanael Rybár

         Alex Krajčír                        Damián Vanek               Richard Tandlmayer

         Miroslav Brňo                    Nikolas Palkovič                       Kristián Krapka

 

Ostatní hráči budú postupne doplnení.

Majstrovské zápasy 2015/2016:

 
Kolo Dátum Deň Čas Stretnutie Výsledok
1 29.08.2015 Sobota 14:00 Hlboké - Slavoj   5:4 (3:1)
2 05.09.2015 Sobota 15:00 Borský Mikuláš - Slavoj   4:6 (2:4)
3 12.09.2015 Sobota 16:00 Slavoj - Čáry 11:0 (5:0)
4 19.09.2015 Sobota 16:00 Cerová - Slavoj   5:0 (2:0)
5 26.09.2015 Sobota 16:00 Slavoj - Lakšárska Nová Ves   7:2 (2:2)
6 03.10.2015 Sobota 16:00 Slavoj - Senica (B)   7:1 (4:1)
7 10.10.2015 Sobota 14:00 Kúty - Slavoj   7:1 (3:1)
8 17.10.2015 Sobota 16:00 Slavoj - Slovan Šaštín   6:1 (3:1)
9 24.10.2015 Sobota 15:00 Koválov - Slavoj   1:5 (0:2)

Aktuálne poradie prípravky v ligovej tabuľke:

 
Nakoniec sa nám dnes podarilo vybojovať si miesto na tretej priečke :)
Uvidíme, ako budeme pokračovať v ďalšej časti... Verme, že sa bude dariť ešte lepšie!

Prípravné zápasy:

19.10.2014 ASV Hohenau - TJ SLAVOJ

Prvý krát hrala naša prípravka rozdelená do 3 vekových skupín a všetky 3 zápasy sme jednoznačne vyhrali.

Majstrovské zápasy:

 

16.8. Kúty - SLAVOJ 4:0 (3:0)
23.8. SLAVOJ - voĺno
30.8. Cerová - SLAVOJ 4:5 (2:2) G: Zajíc 3, Galba, Tandlmayer
6.9. SLAVOJ - Koválov 13:0 (7:0) G: Zajíc 4, Čižmár 4, Kozárek 2, Diviak Marco 2, Hévizi
13.9. Šaštín -SLAVOJ 3:0 kontumačne
20.9. SLAVOJ - Senica B 5:5 (2:3) G: Zajíc 2, Kozárek 2, Hévizi
27.9. Hlboké - SLAVOJ 4:9 (4:5) G: Zajíc 3, Kozárek 3, Hévizi, Diviak, Čižmár
4.10. SLAVOJ - B.Mikuláš 6:1 (5:0) G: Zajíc 4, Kozárek 2
11.10. L.N.Ves - SLAVOJ 3:8 (0:3) G: Kozárek 3, Zajíc 3, Galba, Krajčír Adam

Prípravné zápasy:

20.7.2014, nedeľa o 12.00hod
Borský Mikuláš - SLAVOJ 7-1
 
23.7.2014, streda o 17.00hod
SLAVOJ - Kopčany 5:6