Dorast po rozpačitom výkone víťazne.

06.10.2014 12:16

TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján – TJ ISKRA Horné Orešany  9 : 4 / 3:2 /

Góly: Gabo Šfefek, Oliver Žilka 2 ,  Ali Danihel 2 , Adam Velický, Domino Džurný,

Adam Štermenský , vlastný .

Zostava:     M. Hollý , D. Džurný , A. Kafka, M.Štefek , F. Kuník , T. Valúšek, G. Štefek

D. Vavřík , A. Velický , O. Žilka A. Danihel

Nahradníci:  M. Hrica, A. Štermenský, D. Kuník , D Baďura

Na  nedeľňajší zápas budeme spomínať veľmi dlho , lebo to čo sa dialo na ihrisku

tu už dlho nebolo. Zápas sme začali veľmi dobre a v 16 minúte už bolo 3:0. No po

strelení tretieho gólu sa na ihrisku začali diať veci , ktoré by sa nám stávať nemali a

hlavne so súperom s akým sme hrali. Chalani namiesto toho , aby súperovi pridali

ešte zopár ďalších gólov a šancí sme na to mali dosť , začali reps. prestali behať a

začali hrať viac pusou ako nohami . Súper aj za pomoci či už našich obrancov , alebo

brankára stav skorigoval a dotiahol sa na rozdiel jedného gólu. Do polčasu sa už nič

nezmenilo a tak sme si cez polčas mali čo povedať.

Druhý polčas sme zasa začali dobre a súpera sme zatlačili pred ich bránu no šance

sa rodili veľmi ťažko a keď už sme do nejakej dostali, tak sme ju riešili zle .

Gólu sme sa dočkali až v 60min. , keď sme po dlhej dobe urobili akciu na jeden

dotyk a gól bol na svete. Za ďalších päť či šesť minút prišiel ďalší a zdalo sa , že

súper je na kolenách . Na kolenách síce bol, no my sme ho svojou ďalšou „aktivitou“

dostali znovu na nohy , keď sme nechali streliť ďalšie dva lacné góly a dráma bola znovu

na svete. Po inkasovaní štvrtého gólu sme síce pridali ešte ďalšie štyri góly , no v obrane

sme stále produkovali množstvo nevynútených chýb , ktoré by nás s iným súperom určite

stáli všetky body.

Je vidieť , že pochvala za predchádzajúce zápasy chlapcom skôr uškodila a ešte nás

čaká veľa práce , aby sme hrali  taký futbal , ktorý by potešil aj nás aj našich fanúšikov.

Nedeľňajší zápas potešil iba bodmi a počtom strelených gólov,  no nie predvedenou hrou.