15.12.2013 18:36

PRED ZÁPASOM

Vážení športoví priatelia,

vítame vás na štadióne TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján. Sme radi, že ste si našli čas na futbal aj v tomto veľkonočnom období.

Dnes privítame v 24.kole piatej ligy západ ZSFZ  futbalový klub TJ Družstevník Jacovce.

Naši hráči minulý týždeň priviezli jeden bod z Borského Mikuláša, kde remizovali 1:1, keď na penaltu domácich odpovedal gólom uzdravený Andrej Kudlička. Naše mužstvo sa nachádza na nelichotivom 14.mieste.

CEZ PRESTÁVKU

Skončil sa nám prvý polčas majstrovského zápasu 22.kola 5.ligy západ medzi mužstvami TJ Slavoj Moravský Svätý Ján a TJ Nafta Gbely s výsledkom ..... . Góly za domácich strielali ..... a ..... . Za hostí ..... a ..... . Videli sme ... žlté karty, v domácom drese uvidel kartu ... a v mužstve hostí ..... .

Tento víkend odohrali svoje majstrovské zápasy aj všetky naše mládežnícke mužstvá.

Dorast v predzápase proti TJ Nafta Gbely

Starší žiaci včera privítali na domácom ihrisku ČFK Nitra.

Mladší žiaci

Prípravka včera odohrala zápas na pôde FK Cerová.

Budúci víkend odohrajú naše mužstvá nasledovné zápasy:

Muži na pôde TJ ŠK Radošina v nedeľu o 16:00.

Dorast cestuje do Dubovan

Žiaci v sobotu cestujú do Zlatých Moraviec, kde si miestnym klubom FC Vion Zlaté Moravce zmerajú svoje sily o 10tej hodine a mladší o 12tej hodine.

Prípravka hrá v sobotu o 16 tej hodine doma proti FK TJ Kúty.

GÓL DOMÁCI

..... minúta, góóól TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján, hráááč číííslo ..... (meno hráča)........... Stav stretnutia ..........

GÓL HOSTIA

..... minúta, gól hostí, hráč číslo ..... (meno hráča)........... Stav stretnutia ..........

ŽLTÁ KARTA

..... minúta, žltá karta, hráč domácich (hostí) číslo ..... (meno hráča)................