Prípravka 2013/2014
09.07.2014 18:16
Kolo | Dátum | Čas | Domáci | Hostia | Výsledok |
1. | 31.8.2013 | 14:00 | SLAVOJ | Cerová | 18:0 |
2. | 7.9.2013 | 14:00 | Kúty | SLAVOJ | 0:2 |
3. | 14.9.2013 | 14:00 | SLAVOJ | Letničie | 4:0 |
4. | 21.9.2013 | 14:00 | SLAVOJ | FK Senica | 2:1 |
5. | 29.9.2013 | 13:30 | Lak.N.Ves | SLAVOJ | 0:13 |
6. | 5.10.2013 | 14:00 | SLAVOJ | Šaštín | 4:3 |
7. | 12.10.2013 | 12:30 | B.Mikuláš | SLAVOJ | 2:1 |
Kolo | Dátum | Čas | Domáci | Hostia | Výsledok |
8. | so 19.04.2014 | 14:00 | Cerová | SLAVOJ | 0:6 |
9. | so 26.04.2014 | 16:00 | SLAVOJ | Kúty | 2:1 |
10 | so 03.05.2014 | 17:00 | Letničie | SLAVOJ | 0:3 |
11. | so 10.05.2014 | 14:00 | FK Senica | SLAVOJ | 4:9 |
12. | so 17.05.2014 | 16:00 | SLAVOJ | Lak.N.Ves | 12:0 |
13. | so 24.05.2014 | 12:00 | Šaštín | SLAVOJ | 4:4 |
14. | so 31.05.2014 | 16:00 | SLAVOJ | B.Mikuláš | 3:0 |
o 1.m. | ne 08.06.2014 | 14:00 | SLAVOJ | Holíč | 2:2 |
odveta | so 14.06.2014 | 13:30 | Holíč | SLAVOJ | 5:1 |
Zápasy - Prípravka
Vyžrebovanie súťaží prípraviek riadených OBFZ Senica - ročník 2013/2014
Skupina A
1.kolo so 31.08.2013 16:00 Slavoj - Cerová 18:0 (7:0)
2.kolo so 07.09.2013 14:00 Kúty - Slavoj 0:2 (0:0) G: Zajíc, Haleš
3.kolo ut 17.09.2013 17:00 Slavoj - Letničie 4:0 (2:0) G: Belanský, Čižmár, Haleš, Hévizi
4.kolo so 21.09.2013 16:00 Slavoj - Senica B 2:1 (1:1) G: Kozárek, Horný
5.kolo ne 29.09.2013 13:30 Lak.Nová Ves - Slavoj 0:13 (0:5) G: Zajíc 4, Haleš 3, Čižmár 3, Kozárek, Horný, Diviak (11m)
6.kolo so 05.10.2013 16:00 Slavoj - Šaštín 4:3 (4:2) G: Horný 2, Zajíc, Belanský
7.kolo so 12.10.2013 13:30 B-Mikuláš - Slavoj 2:1 (0:0) G: Horný
Viac tu: https://www.tjslavojmsj.com/sluzby/zapasy/
Prípravka - Celková tabuľka sezóny 2012/2013
Tím | Z | V | R | P | SG | OG | Body | ||
1 | TJ Kopčany U9 | 24 | 22 | 0 | 2 | 182 | 21 | 66 | |
2 | Nafta Gbely U9 | 24 | 19 | 2 | 3 | 172 | 25 | 59 | |
3 | Iskra Holíč U9 | 24 | 18 | 1 | 5 | 147 | 33 | 55 | |
4 | FK TJ Kúty U9 | 24 | 17 | 4 | 3 | 114 | 35 | 55 | |
5 | TJ Slovan Šaštín U9 | 24 | 13 | 1 | 10 | 156 | 57 | 40 | |
6 | TJ Družstevník Trnovec U9 | 24 | 10 | 5 | 9 | 96 | 68 | 35 | |
7 | TJ Sokol Borský Mikuláš U9 | 24 | 10 | 4 | 10 | 90 | 55 | 34 | |
8 | TJ Letničie U9 | 24 | 10 | 4 | 10 | 76 | 52 | 34 | |
9 | TJ Slavoj Moravský Sv.Ján U9 | 24 | 11 | 0 | 13 | 81 | 92 | 33 | |
10 | FK Senica U9 | 24 | 7 | 2 | 15 | 112 | 127 | 23 | |
11 | FK Oreské U9 | 24 | 5 | 1 | 18 | 76 | 165 | 16 | |
|
ŠK Petrova Ves U9 | 24 | 2 | 0 | 22 | 40 | 250 | 6 | |
13 | MFK Skalica U9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | TJ Slovan Dubovce U9 | 24 | 0 | 0 | 24 | 9 | 371 | 0 |
Naše zápasy v jarnej časti sezóny 2012/2013
26.kolo 15.06.2013 TJ Sokol Borský Mikuláš - Slavoj 6:1 (2:0)
25.kolo 08.06. 2013 Slavoj - FK Senica 3:7 (2:2)
24.kolo 01.06 2013 TJ Slovan Šaštín - Slavoj 8:0 (4:0)
23.kolo 25.05 2013 Slavoj - MFK Skalica 1:2 (0:0)
22.kolo 18.05 2013 TJ Dužstevník Trnovec - Slavoj 6:0 (2:0)
14.kolo 15.05.2013 Slavoj - TJ Slovan Dubovce 9:3 (6:3)
21.kolo 11.05.2013 Slavoj - Iskra Holíč 1:4 1:2)
20.kolo 07.05.2013 Slavoj - TJ Letničie 3:1 (3:1)
19.kolo 04.05.2013 TJ Kopčany - Slavoj 8:1 (3:1)
18.kolo 01.05.2013 Slavoj - ŠK Petrova Ves 8:1 (3:0)
17.kolo 28.04.2013 FK TJ Kúty - Slavoj 4:2 (2:2)
16.kolo 20.04.2013 Slavoj - Nafta Gbely 0:4 (0:0)
15.kolo 13.04.2013 FK Oreské - Slavoj 5:2 (2:0)
———
Späť