Starší aj mladší žiaci začali jaro prehrou.

Starší žiaci:

MŠK Považská Bystrica – TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  3:1

Gól: Gabo Štefek

Náš prvý majstrovský zápas prebehal  úplne na vlas rovnako ako naša generálka s

Mikulovom.  Jediný rozdiel bol v tom , že v tomto zápase sme si dokázali  vytvoriť

tri stopercentné šance , ale nedokázali sme ich využiť.  Podobný zápas sme už raz

odohrali s Hornou Nitrou a dnes sme mali šťastie , že náš súper nemal až takú kvalitu

ako Horná Nitra. Prvý polčas bol ako, tak pozerateľný . Začali sme aktívne a už v štvrtej

minúte sme viedli 1:0 po peknej strele Gaba Štefka . Po tomto góle sme mali ďalšie dve

tutovky , no Tomáš Daniel po spätnej prihrávke od Aliho  Danihela netrafil prázdnu bránu

s ôsmich metrov. Potom išiel sám na bránu  Ali Danihel no trafil iba do brankára. Ďalšiu

príležitosť  zvýšiť na dva nula mal Tomáš Daniel a Gabo Štefek no ich strely iba tesne minuli

súperovu bránu. Prvý gól , resp. všetky tri góly v našej sieti boli po školáckych individuálnych

chybách našich obrancov a brankára. Súper sa na tri góly vôbec nenadrel , lebo sme si ich

prakticky dali sami. Druhý polčas bol iba slabým odvarom toho prvého , keď sme sa úplne

prispôsobili slabej hre domácich. Jediný rozdiel medzi nami a domácimi bol v tom , že

domáci ukázali v zápase väčšiu túžbu po víťazstve ako my . Po zápase s Mikulovom

sme dúfali , že sa niečo zlepší no opak bol pravdou . Chalani si po jeseni dali dosť náročný

ciel , no po tomto výkone sa im  začína vzďaľovať  a keď sa niečo nezlepší , tak sa nám vzdiali ešte

viac  .

Mladší žiaci:

MŠK Považská Bystrica - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  2 : 1

Gól: Števo Rajoš

Mladší odohrali oveľa lepší zápas ako starší. Mali dosť príležitostí , aby zápas