Áčka vonku bez bodu

29.09.2014 08:57

A mužstvo

MOKRÝ HÁJ – SLAVOJ 4:2 (1:0)

Na zápas sme nastúpili v tejto zostave: Krajčír – Vávra, Vrábel, Vidovič, Mach – Do.Bolf, A.Šimonovič, Emrich, Chvátal – E.Šimonovič, De Bolf, náhradník Hladík, tréneri Emrich a J.Bolf.

Začiatok zápasu nám vôbec nevyšiel. Už v 14.min odpískal rozhodca prísnu penaltu. Domáci Kaprálik sa nemýlil a stav bol 1:0. Po tomto góle sme však iniciatívu hry prebrali my a domácich sme do vážnejšej šance nepustili. V závere polčasu sme mohli minimálne vyrovnať, no nepodarilo sa. Najväčšiu šancu zahodil Dominik Chvátal, keď si dobre nabehol z ľavej strany a zoči-voči brankárovi strelil vedľa. O malú chvíľu išiel center z ľavej strany a Marek Emrich z hranice šestnástky strelil z voleja do žrde. Druhý polčas sme opäť nezačali najlepšie. V 47.min. po neodpískanom faule na Miloša Vávru vzápätí rozhodca odpískal proti nám priamy kop. Po centri do hranice päťky sa najlepšie zorientoval domáci Valúch a bolo 2:0. My sme mali ďalšie dve šance, keď najskôr strelu Miloša Vávru vyrazil brankár do spojnice a o niekoľko minút neskôr zahodil tutovku Dominik Bolf. Domácim sme ponúkli aj ďalšie dva góly v rozpätí pár minút, keď v 55.min. sa presadil Klein a na 4:0 zvyšoval v 62.min opäť Valúch. V 68.min sme striedali keď za Roba Macha nastúpil Juraj Hladík. Zdalo sa že je po zápase, no iskričku nádeje vykresal ešte v 75.min. Denis Bolf a v 90.min upravil na konečných 4:2 Erik Šimonovič. Žlté karty videli Miloš Vávra a Dominik Bolf, za domácich taktiež dvaja hráči. Rozhodcovia Prelec, Mráz a Dutka zápas veľmi nezvládli, vlastne tak ako aj naši hráči.