Čo nás čaká tento víkend ...

19.03.2015 12:45

A mužstvo sa predstaví v nedeľu o 15:00 na domácom štadióne, keď privítame OŠK Križovany nad Dudváhom.

Náš súper je s 20-timi bodmi na ôsmom mieste. Minulý týždeň prehrali Križovany na domácom ihrisku s Mokrým Hájom 0:1. Týždeň pred tým sa im takisto nedarilo keď u lídra v Malženiciach prehrali vysoko 6:2.

Naši chalani pred dvomi týždňami doma držali krok s Trebaticami až do 80.min, no potom sme dva krát inkasovali a prehrali 0:2. Minulý týždeň sme sa však postarali o prekvapenie kola, keď sme si z Oreského odviezli všetky 3 body. Kto by to bol povedal v 18.min, keď sme prehrávali 2:0, no do polčasu sa nám podarilo vyrovnať gólmi Erika Šimonoviča a Denisa Bolfa. V druhom polčase domáci nepremenili pokutový kop, za to my sme využili šancu a víťazstvo 3:2 zariadil gólom Adam Šimonovič. V tabuľke sme poskočili na 11.miesto a máme 14 bodov.

V tomto zápase chcú naši hráči potvrdiť minulotýždňové 3 body.

Dorast hrá v nedeľu predzápas mužom o 12:30 so Slovanom Šaštín.

Po dvoch zápasoch vonku hráme konečne doma. Na jar nemáme na konte ani bod, keď sme tesne prehrali v Trakoviciach 1:0 a minulý týždeň 3:2 v Gbeloch, hoci sme odohrali z našej strany veľmi dobrý zápas. V tabuľke sme stále na 4.mieste, náš súper jeden bod za nami na 6.mieste.

Šaštín minulý týždeň vyhral 3:1 doma nad Jablonicou. Veríme že vo vyrovnanom zápase sa budeme tešiť z troch bodov my.

Žiaci hrajú svoj prvý jarný mastrovský zápas v sobotu o 14:00 taktiež proti Šaštínu.

Šaštín je lídrom tabuľky, keď zaváhal len jeden krát.

Naši sú na 4.mieste s deväť bodovou stratou. Súpera chceme potrápiť a určite mu body nedarujeme len tak.

Prípravka začína súťaž až 4.4.2015 doma proti Kútom.