13.04.2015 08:41

TJ Družstevník  DECHTICE  -  TJ Slavoj  MORAVSKÝ SVATÝ  JÁN  1:3 / 1:2 /

Góly: Ali Danihel , Oliver Žilka, Marek Benkovič

Tak ako sme čakali aj v Dechticiach nás čakal jeden veľmi nepríjemný a bojovný

súper. Dnes sa však k tomu pridaj aj veľmi slabý a miestami až výsmešný výkon hlavného

rozhodcu ,ktorý si dnešný futbalový zápas pomýlil s kartárskym turnajom ,keď v slušnom

zápase rozdal šesť žltých kariet a jednu červenú.

Od prvej minúty sme mali hru neustále pod kontrolou a bolo iba otázkou času , kedy

strelíme gól. Prvé šance a streli na súperovu bránu sa ešte neujali, no po akcii Tomáša

Valúška , ktorý sa ideálne dostal za domáceho obráncu a jeho ešte krajšej  prihrávke  už

nemal problém Ali Danihel poslať loptu do siete. Po tomto góle si rozhodca povedal , že

stav by mal aj naďalej ostať nerozhodný , tak si vymyslel ruku v našej šestnástke , ktorú

videl iba on a z následnej jedenástky domáci vyrovnali . Aj naďalej sme mali hru stále pod

kontrolou po sérii rohových kopov sme pridali ďalší pekný gól , keď sa nádherne položil

do hlavičky Oliver Žilka a pridal druhý gól.

Z druhého polčasu neubehlo ani sedem minút a opäť začal úradovať hlavný rozhodca,

keď udelil Ondrejovi Nemcovi veľmi prísnu žltú kartu a následne červenú za komentovanie,

jeho rozhodnutia . Takže od 57 minúty sme hrali v desiatich a čakali nás horúce minúty.

Po tomto vylúčení domáci vycítili , šancu na vyrovnanie a chvíľku nás začali trápiť

dlhými nakopávanými loptami  do našej šestnástky. Chalani , ale  veľmi umnou hrou

súpera už do žiadnej vyloženej šance nepustili a naopak my  sme vytvorili tri či štyri

vyložené šance. O osude zápasu rozhodla  85. minúta , keď sa na polovici ihriska dostal

k lopte Gabo Štefek , ktorý sa pohral pomaly s celou domácou obranou a jeho famózne

sólo skončilo gólovou  prihrávkou na Mareka  Benkoviča , ktorý  krásnou strelou zvýšil

na 1:3. Chceme  chlapcom poďakovať , za vynikajúci obetavý výkon , hlavne po vylúčení

Ondreja Nemca , keď sme sa nezlomili a ukázali , že  toto mladé mužstvo,  je jedno z