24.03.2014 21:22

Mladší žiaci:

ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  1 : 1   /0:1/

Gól: Števo Rajoš

Po dvojtýždňovej prestávke sme dnes nastúpili na majstrovský zápas proti nášmu súperovi z dolnej časti tabuľky. Pred zápasom pri pohľade na súpera som neveril vlastným očiam domáci mladší žiaci sa výškou vyrovnali trénerovi Braňovi. Jediná možnosť bola iba rýchla kombinačná  hra proti súperovi s takou fyzickou prevahou. Chalani v prvom polčase plnili svoje úlohy a z úniku Štefan strelil vedúci gól. Naše družstvo malo hernú prevahu ale chýba nám ešte efektivita v premieňaní vyložených šancí. V druhom polčase za mierneho dažďa sme pokračovali v bojovnom výkone, chýbala však lepšia spolupráca v zálohe.  Po nešťastnom góle, keď sa Kevinovi chytená lopta predsa len skĺzla do brány sme znovu zvýšili tlak na súpera. Dali sme gól, ktorý nám rozhodca neuznal, mali sme ďalšie šance ale konečné skóre sa už nezmenilo. Dúfame,že budeme pokračovať v podobných výkonoch.

FK Senica - TJ SLAVOJ MSJ  3 : 12

V prípravnom zápase so Senicou sme podali dobrý výkon, súper bol síce mladší no chalani podali bojový výkon a podarilo sa nám vyhrať 12:3. V družstve dobre zahrali aj prípravkári, ktorých sme pravidelne striedali so základnou sedmičkou. Darila sa nám konečne aj streľba z diaľky.

ŠK ŽOLIK Malacky - TJ SLAVOJ  MSJ  0 : 1

V stredu sme hrali prípravný zápas s naším tradičným súperom Žolíkom Malacky. Po  celý zápas sme boli lepším zohratejším družstvom so snahou o kombinačnú hru. Zápas sme zaslúžene vyhrali 1:0. V zápase sa ku koncu stretnutia vyznamenal aj náš brankár Kevin viacerými výbornými zákrokmi, takže sa skóre už nezmenilo.