TJ Slavoj Moravský Sv.Ján - Veľké Kostolany 3:2 (1:2)

Góly: Dominik Bolf, Erik Šimonovič, Tomáš Bolf

ČK: Andrej Kudlička

Ako hodnotil zápas tréner TJ Slavoj Jozef Kovaľ:

Na úvod sezóny sme dostali papierovo silného súpera.Kostolany je konsolidované ,behavé mužstvo ktoré bude patriť k lídrom súťaže.Hneď na začiatku stretnutia sme dostali po našich hrubých chybách v defenzíve dva góly.Potom prišlo vylúčenie hráča hostí ,strelili sme konaktný gól Dominom Bolfom a to nám zdvihlo sebavedomie.Začali sme hrať to čo sme si povedali pred stretnutím.Divákom sa zápas vo veľkej horúčave musel páčiť.Mužstvo musím pochváliť každý hráč išiel na doraz .Ja si osobne myslím že víťaztvo sme si zaslúžili.škoda vylúčenia Andiho Kudličku v závere stretnutia ktoré bolo zbytočne.

Kapitán mužstva TJ Slavoj Marek Emrich hodnotil zápas takto:

Prvý zápas novej sezóny pre nás začal ako zo zlého sna, keď v 4. minúte bolo 0:2. Dobré bolo, že sme nesabotovali a snažili sme sa zápas otočiť v náš prospech, čo začal peknou prihrávkou Erik na Dominika Bolfa a ten pekne krížnou strelou znížil na 1:2. Ešte pred polčasom dostal po druhej žltej červenú jeden z hosťujúcich hráčov čo nás ako mužstvo ešte viac naštartovalo a nič iné ako 3 body sme nebrali. Naša herná prevaha pokračovala až do konca zápasu, ktorú sme využili dvoma ďalšími strelenými gólmi, Erik dorážal pri mojej nepremenenej penalte a Tomáš Bolf rozhodol o dôležitých 3 bodoch, avšak ostávame pri zemi a krok za krokom musíme poctivo a disciplinovane pokračovať v peknej hre a dobrých výsledkoch. Škoda ešte červenej karty v poslednej minúte pre Andreja Kudličku.