Prípravný zápas streda 23.7.2014, 17:00hod

TJ SLAVOJ MORAVSKÝ SV. JÁN - KOPČANY 5:6 (0:3)

Góly našich: Martin Čižmár 2, Erik Zajíc 2, Viktor Kozárek

Zostava: Marco Diviak - Hanka Halešová, Martin Hévizi - Viktor Kozárek, Martin Čižmár - Erik Zajíc, Robert Galba

Striedali: Frederik Diviak, Marko Uhrinec, Mirko Brňo, David Mach, Damián Vanek, prezlečený bol aj Ondrej Horný ale do hry nezasiahol nakoľko nehrali ročníky 2003.

Zápas sa pre nás nezačal vyvíjať práve najlepšie, keď už v 15.min svietilo na tabuli 0:3. Síce sme mali šance v podobe 5-6-tich striel Erika Zajíca, no s tými si výborný brankár hostí s problémami poradil. V druhom polčase sme začali hrať čo sme si povedali a podarilo sa nám už aj strielať góly. Gól na 5:6 sme dostali v úplnom závere. Ak niekto počítal strely na bránu, myslím že by napočítal na našej strane cca 20 a súpera tak 8 striel. Chalani sa potrebujú zohrať, niektorí práve odohrávajú prvé minúty futbalového života, ale je tam vidieť chuť, čo je v ich veku najdôležitejšie.