sobota 11.5.2013 o 16:00hod

SLAVOJ - HOLÍČ 1:4 1(1:2)

Gól: Erik Zajíc

Zostava: Bolf (K) - Horný, Hévizi - Kozárek, Lopoš, Lipták - E.Zajíc,  (Novák, Krajčír, Rybár, Diviak, Belanský)

Na zápas sme nastupovali s o hlavu menšimi hráčmi ako náš vyspelejší súper. No zápas začal pre nás veľmi dobre, keď sme sa ujali vedenia už v 2.min. Peknú akciu zakončil pohotovou strelou Erik Zajíc. Hra v prvom polčase bola vyrovnaná s viacerými šancami na oboch stranách. Žiaľ na tabuli svietil výsledok 1:2. V druhom polčase sme začali opäť nebojácne a s otvorenou hrou sme pokračovali až do konca zápasu. Postupne hráči Holíča preberali iniciatívu a zápas dotiahli do víťazného konca. Mrzí nás posledný gól, ktorý padol v poslednej minúte zápasu. Výsledok je pre nás trochu krutý, keby hostia cestovali domov s remízou, nemohli by nič povedať. Výborne zachytal Kevin Bolf, v obrane perfektne Martin Hévizi a vstrede náš najlepší hráč zápasu Michal Lipták. Chlapcom nemôžme nič vyčítať, bojovali do poslednej minúty. Ak budú takto pristupovať ku každému zápasu, môžme sa tešiť na oveľa krajšie výsledky.