Prípravka remizovala v Šaštíne

24.05.2014 15:21

Derby zápas, kde išlo o veľa. Prvý sme sa rodovali z gólu my, no už o niekoľko minút domáci z penalty vyrovnali. Minútu pred polčasovou prestávkou sme po peknej strele išli do verdenia opäť my. Cez prestávku sme si povedali, že musíme čo najskôr streliť tretí gól a hru ukludniť. To sa nám aj podarilo, keď po dorážke sme zvýšili svoj náskok už na 1:3. Súper ale nič nevzdal a bojovnosťou v priebehu pár minút otočil výsledok na 4:3. No 10 minút pred koncom sa nám podarilo vyrovnať. 5 minút pred koncom kopali domáci svoj druhý pokutový kop, ktorý tentoraz bravúrne zneškodnil Kevin Bolf. Chlapci siahli na dno svojích síl a remízu udržali. Oku ľahodiaci futbal to veru nebol, ale derby to bolo tak ako má byť. Rozhodca pískal asi nejaký iný futbal, výsledok sa prelínal z jednej strany na druhú, dve penalty, trochu nervozity na koniec. Góly strielali Ondrej Horný 3 a Peter Haleš.

Víťazstvo v skupine A máme po tomto zápase vo svojich rukách my, a v poslednom zápase nám stačí remíza, samozrejme berieme len víťazstvo!