Prípravka s 3 bodmi z Hlbokého

29.09.2014 09:29

Prípravka

Hlboké – SLAVOJ 4:9 (4:5)

Góly: Erik Zajíc 3, Viktor Kozárek 3, Martin Hévizi, Marco Diviak a Martin Čižmár

Zostava našich: Kopiar – Mach, Halešová, Krajčír Adam, Hévizi, Diviak Frederik, Zajíc, Diviak Marco, Kozárek, Čižmár, Galba, Krajčír Alex, Tandlmayer, Hajdin, tréneri L.Emrich, Ľ.Hajdin

Na zápas sme nastúpili nebojácne, hoci nás domáci výškovo prevyšovali. Už v 6.min bolo 0:2, keď dvakrát pekne zakončil Eik Zajíc. Domácim sa podarilo za dve minúty vyrovnať. Tak sme začínali odznova. Na 2:4 zvyšovali najskôr Viktor Kozárek a Erik Zajíc. Domáci sa ešte na chvíľu vzchopili a polčasový výsledok bol 4:5, keď sme dali gól z pokutového kopu za ruku. Premenil ho Viktor Kozárek. Druhý polčas už domáci góly nestrieľali a tak sme si odviezli domov pekné víťazstvo a 3 body, keď v druhom polčase strelili góly ešte Martin Hévizi, Viktor Kozárek, Marco Diviak a Martin Čižmár.

Chlapcov chcem pochváliť hlavne za to, že konečne hrali ako „jeden“ tím.