30.04.2013 08:50

Starší žiaci:

SLOVAN Nemšová  -  TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  2 : 4

Góly: Viktor  Smolinský 3 ,  Ali Danihel

Podľa tabuľkového postavenia nášho súpera,  by mali byť z tohto zápasu tri povinné body.

Začiatok zápasu tomu aj naznačoval , keď už v tretej minúte sme viedli 1:0 po peknej akcii

Aliho Danihela . Po tomto góle prišli ďalšie dve šance Viktora Smolinského , ktoré však

ostali nevyužité . Súpera sme v týchto minútach vôbec nepustili na našu polovicu  a bolo iba

otázkou času , kedy padne ďalší gól. Druhému gólu predchádzala ešte tisíc percentná šanca

Aliho Danihela , ktorý po ideálnej prihrávke od Viktora Smolinského sám na päťke netrafil prázdnu bránu .

Druhý gól padol po peknej akcii , ktorú začal Gabo Štefek a zakončoval ju  Viktor Smolinský .

Tretí gól padol opäť z kopačky Viktora Smolinského , keď rutinérsky zakončil svoj samostatný únik.

Druhý polčas sme začali pomerne dobre , dali sme Viktorom Smolinským na 4:0 a zdalo sa , že súperovi nadelíme pekný debakel.

No po tomto góle , niektorí naši hráči z nepochopiteľných dôvodov  prestali hrať to ,čo sme hrali doteraz a tak isto ako v Piešťanoch

sme posadili neškodného súpera na koňa , a ten nám to vrátil v podobe dvoch strelených gólov v našej sieti. Takže z jasného zápasu sme skoro urobili "nervák“ .

Mladší žiaci:

SLOVAN  Nemšová  -  TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján   0 : 0

Chalani opäť bez gólu, no tento raz mu boli veľmi blízko , keď Tomáš Lopoš pred koncom

zápasu trafil iba do tyče a Števo Rajoš prestrelil bránu z piatich metrov. Chlapci ale opäť