Starší žiaci:

LOKOMOTÍVA Trnava - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  2 : 3   /1:2/

Góly:  Ali Danihel 2, Adam Vrablic

Na Lokomotívu sme šli s tým , že sa pokúsime predĺžiť našu sériu bez prehry .

Začiatok zápasu nás trocha schladil , keď už v piatej minúte sme po hrubej chybe

v obrane inkasovali prvý gól. Vyrovnať sa nám podarilo už o pár minút , keď

peknú individuálnu akciu zakončil presnou strelou k tyči Ali Danihel. V týchto

minútach sme mali viac z hry my a mohli sme svoj náskok zvýšiť no Adam Vrablic

sám pred bránou zaváhal a samostatný nájazd na bránu Ali Danihel zakončil slabou

strelou do brankára. Po týchto našich šanciach zapli aj domáci a pár minút sme nevedeli

kam skôr skočiť. Tento tlak sme však ustáli a polčas sme vyhrali 2:1 .  Druhý polčas bol

z našej strany oveľa lepší ako prvý a domácich sme prakticky do ničoho nepustili a

nebyť vychýlenej mušky našich hráčov mohol byť výsledok o štyri či päť gólov

lepší . Tretí gól pridal Ali Danihel , keď až jeho tretí únik zakončil gólom . Po tomto

góle sme kopali ešte jedenástku no Tomáš Daniel trafil iba do tyče . Je síce pekné , že

sa dostávame do šancí , no ich samotná realizácia je už horšia . Chalani si za výkon v

druhom polčase zaslúžia pochvalu a je škoda , že svoju prevahu neokorenili viac gólmi .

Mladší žiaci:

LOKOMOTÍVA Trnava -  TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján

Trocha krutý výsledok pre našich chlapcov , keď samotný priebeh hry nebol až taký

jednoznačný ako bol výsledok . Je pravda , že domáci boli futbalovejší a mali viac  z hry

no nám chýbalo trocha šťastia a štyria hráči zo základu.