Starší žiaci:

FC SLOVAN Hlohovec  -  TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján 0 : 2   /0:1/
Góly: Dominik Stanický , Fero Nemec

Naše ďalšie víťazstvo sa nerodilo vôbec ľahko a náš súper  hrýzol až

do samotného  konca zápasu,  preto  dnes viac potešili  body  ako predvedená hra.

Začali sme pomerne dobre a vytvorili  sme miernu  prevahu a pár polo šancí ktoré

by pri  väčšej rozvahe našich  chlapcov  mohli skončiť v sieti . Prvú  mal Denis

Michalovský , ktorý  namiesto samostatného úniku na bránu domácich , zvolil radšej

prihrávku na  horšie postaveného  hráča  . Po tejto situácii sa ozvali aj domáci  a s

nevinne vyzerajúcej  akcie a strele z diaľky trafili brvno našej brány . Potom  sme prišli

na radu zasa my .  Gabo Štefek  peknou krížnou prihrávkou  našiel Aliho  Danihela ten

si poradil  s domácim  obrancom  a spätnou prihrávkou našiel na päťke  úplne voľného

Dominika  Stanického ,  ktorý  už nemal problém  skórovať .   V prvom  polčase mal

súper  ešte jednu šancu , ktorú  však nepremenil . V druhom polčase sme už  domácich

do ničoho vážneho nepustili , no  my  sme mohli ešte pridať  zo dva , tri góly no  realizácia

šancí v tomto  zápase bola  mizerná.  Druhý  gól padol  po chybe domáceho brankára,

ktorý podbehol center a  loptu smerujúcu  vedľa brány  usmernil Fero Nemec do siete .

Dnešný výkon opäť nebol  taký  na aký  sme  boli zvyknutý s  jesenných zápasov našich

chlapcov.

Stále prebieha herné trápenie sa , ale stále dúfame , že ďalší  zápas už bude lepší.

Mladší žiaci:

FCSLOVAN Hlohovec  -  TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján  3 : 1  / 2:0/

Gól: Lipták Michal

V Hlohovci sme nezažili nič nové. Po nepremenených šanciach sme v prvom polčase

dostali dva góly, v druhom sme sa naďalej snažili ale vyrovnať sa nám nepodarili.

Za stavu 2:0 sme nepremenili pokutový kop. Až 10 min. pred koncom sa M. Liptákovi

podarilo streliť gól, potom ešte R. Chvátal nastrelil brvno, ani D. Liptákovi sa nepodarilo

strelu pretlačiť z bezprostrednej blízkosti do brány.

Celé družstvo podalo výborný výkon a na konci zápasu si súper hlasno vydýchol, že sa