Starší žiaci stále bez prehry , mladší s prvým bodom.

TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján – MFK Topolčany    4 : 1  / 1:1 /

Góly:  Ali Danihel ,  Fabian Kuník  2 , Gabo Štefek

Tabuľkové postavenie mužstiev sa prejavilo iba v prvých desiatich minútach

a potom až v druhom polčase , keď sme už nad súperom jasne dominovali.

Začali sme dobre , dali sme gól a mali sme hernú prevahu. No strelený gól nám skôr

uškodil ako pomohol , keď sme si zasa naivne mysleli , že už máme výhru istú. Opak

bol pravdou a náš výpadok mal za následok vyrovnanie hry i výsledku . Šance sme si

aj vypracovali , ale bez gólového efektu . Polčas skončil 1:1 . Do druhého polčasu sme

nastúpili oveľa lepšie a na rozdiel od prvého , sme vydržali v tempe až do konca a súpera od

väčšej prehry zachránil iba ich veľmi dobre chytajúci brankár. Druhý gól sme dali po krásnej

strele Gaba Štefka , ktorý vymietol pavučinu v pravom rohu súperovej brány. Ďalší gól

pridal Fabian Kuník po nacvičenom signály z rohového kopu. Je škoda, že sme prvý polčas

nezahrali aspoň s polovice tak ako druhý . Výsledok mohol byť trocha krajší . Za výkon v

druhom polčase si chlapci zaslúžia pochvalu.

Mladší žiaci:

TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján – MFK Topolčany    5 : 5   /2 : 4/

Góly: Lopoš Tomáš 2 , Lipták David , Števo Rajoš , Liptál Kiko

Chalani konečne zabodovali i keď im zasa chýbali traja hráči zo základu.

Zápas bol ako na hojdačke keď sme prehrávali 0:1 , potom sme viedli 2:1

a polčas sme prehrali 2:4 . Druhý polčas sme začali katastrofálne a za desať

minút bolo 2:5 . No potom sa začali diať veľké veci a v priebehu desiatich minút

sme sa dotiahli na rozdiel  jedného gólu . Vytúžený piaty gól dal päť minút pred

koncom David Lipták. Chalani predviedli zlepšujúcu sa formu a keby premenil dva

samostatné nájazdy  Števo Rajoš mohli sme zaknihovať prvé víťazstvo. Chalani si , ale zaslúžia