V derby zápase úspešnejší Moravský Svätý Ján

09.09.2013 12:48

Moravský Sv. Ján – Borský Mikuláš 3:1 (2:1)
Domáci začali tlakom, a už v 5. minúte viedli Gólo D. Bolfa 1:0 po narážačke s Emrichom a F. Salayom. V 40. minúte po rýchlej domácej akcii obrana hostí faulovala a nariadenú penaltu premenil Emrich, bolo 2:0. V úplnom závere prvého polčasu ale prišli dve chyby domácich a tú druhú trestal R. Maca gólom, ktorým znížil na 2:1. Druhý polčas síce lepšie začali hostia, ale domáci znova pritlačili, aby po rýchlej kontre v 90. minúte Salay upravil na 3:1 pre domácich. Hostia reklamovali ofsajd a tak sa úplný záver dohral v zbytočnej nervozite.
Góly: 5. D. Bolf , 40. (11m) Emrich, 90.+ Salay – 45+ R. Maca
M. SV. JÁN: Krajčír – Vávra, Šimonovič, Chvátal, Kudlička, Vrábel, Salay, D. Bolf, Emrich, Hajdin, Chvál
B. MIKULÁŠ: Bednár – Ondriska, Kassay, Vaniš, Burian, Maca, Černý, Ralbovský, Macek, Vanek, Cintula