PFA VION  Zlaté Moravce - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján    2 : 2   /0:2/

Gól: Ronald Chudej, Ali Danihel

Na horúcu pôdu Vionu sme pricestovali s odhodlaním prepísať históriu, keď

sme  tu  ešte  nikdy nevyhrali . Za neustáleho dažďa , na ťažkom teréne

a s hráčom z pola v bráne , keď nám  ochorel  náš brankár,  sme naše predsavzatie

začali napĺňať už  v piatej minúte , keď po nádhernej  rýchlej  akcii ,sme viedli jedna

nula.  Akcia začala u Gaba Štefka  , ktorý ideálne  vysunul  Dominika Stanického  ,

Domino ešte krajšie  našiel  v pohybe Ronalda Chudeja   a Ronald  celú akciu rutinérsky

zakončil . V týchto  minútach mal náš súper  miernu prevahu , no my sme neustále

hrozili  z nebezpečných protiútokov. Ďalšiu šancu  na zvýšenie vedenia mal Adam

Vrablic  no pekný center natrafil . Prebiehala  25.minúta  a na veľké sólo sa odhodlal

Ali Danihel a zakončil  ho najlepšie ako mohol , teda gólovo , keď  si poradil s dvomi

obrancami  a aj s domácim   brankárom .  Druhý polčas začal veľkým tlakom domácich

no do veľkých gólových príležitostí  sme domácich  nepúšťali a keď už , tak nás podržal

náš brankár Fabián Kuník.  Prebiehala  asi 45. minúta, keď  nepríjemnú strelu Fabi vyrazil

pred seba no naša obrana zareagovala  veľmi neskoro  a domáci útočník už  nemal problém

skórovať.  Tento gól  domácim  dodal ešte väčšiu silu a my sme v týchto  minútach prežívali

horúce  chvíle.  Z našej strany  sa nám vydarilo  pár  brejkov, no ani jeden sme nedotiahli

až do konca. Do konca zápasu ostávali dve minútky , keď Paťo Studenič  čisto vypichol

domácemu útočníkovi  loptu  , no ten ho stiahol za dres a k odrazenej lopte sa dostal

ďalší domáci hráč , ktorý išiel sám na našu bránu a vyrovnal  na konečných 2:2. Je to

smutné , keď   mužstvo inkasuje dve minútky do konca  zápasu a ešte za pomoci rozhodcu

no  aj to sa   vo futbale stáva.   Chalani si dnes siahli  na dno svojich síl , za čo im musíme

poďakovať , no  musíme uznať , že si domáci  za predvedenú hru bod zaslúžili , no my

sme pri troche šťastia    a lepšom  rozhodcovi  mohli odchádzať  z Vionu   veselší  .

Mladší žiaci:

PFA VION  Zlaté Moravce - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján    7 : 1   /0:1/

Gól :  David Lipták

Mladší viedli od prvej minúty  gólom Davida Liptáka a keby pán rozhodca neprehliadol

dva čisté penaltové zákroky na našich chlapcov , mohlo sa stretnutie skončiť inak.