17.06.2013 15:14

Starší žiaci:

FK BLAVA  Jaslovské Bohunice - TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján    4 : 2

Posledný zápas v sezóne , nám podobne ako domáci zápas nevyšiel podľa našich

predstáv. Začiatok síce z našej strany nebol zlý , a v prvých pätnástich minútach to bol

vyrovnaný zápas . Súper i my sme si vytvorili po dvoch šanciach ,no ani jedna sa neujala.

Prvý sa ozvali domáci , keď po trestnom kope z rohu šestnástky sa vyznamenal náš brankár.

My sme odpovedali rýchlim protiútokom a strelou do tyče. V 17min. sme urobili v obrane

školácku chybu a domáci prvý raz trestali. Po piatich minútach sme chybovali v obrane opäť

a bolo 2:0 . Po týchto dvoch góloch sme úplne odišli z ihriska a do polčasu sme už našťastie

neinkasovali . Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním zvrátiť nepriaznivý stav no po

po desiatich minútach bolo 4:0 a nádej na zvrat už bola veľmi malá. Iskierku nádeje vykresal

Viktor Smolinský , ktorí znížil na 4:1 . Po tomto góle chlapci ožili a po nádhernom góle Gaba

Štefka , ktorý asi z dvadsiatich metrov trafil presne do šibenice sa súper začal obaváť o výsledok .

Pri troche šťastia sme mohli siahať aj na bod , no Andrej Vávra trafil  hlavou iba

do  brvna a totálny zvrat mal na kopačke Adam Velický , no pokutový kop nepremenil.

Je iba škoda , že sme nepremenili tieto šance , lebo začínať stíhaciu jazdu v Jaslovských Bohuniciach

za stavu 4:0 a byť tak blízko ku vyrovnaniu by bolo pre nás pekným ukončením

sezóny. Chceme , ale poďakovať chlapcom ,že to za stavu 4:0 nezabalili a pokúsili sa o